Diagnostyka silnikaNasz warsztat specjalizuje się w obsłudze samochodów flotowych jak i małych firm. Oferujemy kompleksową obsługę serwisową wraz z częściami oraz pełną diagnostyką. Gwarantujemy również przeglądy okresowe jak i obsługę eksploatacyjną taką jak wymiana okładzin hamulcowych, tarcz, zawieszenia oraz oleji i filtrów. Posiadamy 6 stanowisk serwisowych dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić, krótki termin realizacji naprawy lub naprawy od ręki na miejscu w przypadku mniej poważnych uszkodzeń. W razie potrzeby zapewniamy odbiór samochodu od klienta oraz dostarczenie go w dowolne miejsce i terminie po wykonaniu naprawy. Usługę realizujemy za pomocą lawety gdy samochód jest unieruchomiony lub poprzez naszego kierowce jeżeli samochodem można jeździć.

Oferujemy szeroki wachlarz usług począwszy od podstawowych napraw eksploatacyjnych wraz z przeglądami po zaawansowane naprawy wraz z diagnostyką komputerową. Posiadamy własny system do geometrii zawieszenia jak i do obsługi klimatyzacji samochodowych wszelkiego typu. Oczywiście dopełnieniem usług jest pełen serwis opon wraz z naprawą ogumienia oraz możliwością przechowania opon w naszym magazynie przez okres zimowy.

Auto serwis dla małych firm.

Jeżeli posiadają Państwo małą firmę z jednym lub kilkoma samochodami zapewnimy wam kompleksową obsługę serwisową w przystępnej cenie. Zadbamy aby samochody były zawsze sprawnie i dostępne do pracy. Jeżeli nie mają Państwo czasu możemy samodzielnie odebrać pojazd na przegląd okresowy lub naprawę i odstawić go w dowolne miejsce w umówionym czasie. Możliwe są również naprawy samochodu w miejscu w warsztacie od ręki o ile usterka nie jest zbyt poważna.

Obsługa samochodów flotowych.

Aktualnie obsługujemy kilka firm z flotami ponad 300 samochodów. Posiadamy szerokie doświadczenie w prowadzeniu napraw serwisowych i przeglądów na dużą skale zwłaszcza jeżeli ważnym czynnikiem jest czas wykonania. Poza podstawową możliwością dostarczenie samochodu wymagającego naprawy przez klienta do warsztatu samochodowego możliwy jest odbiór przez naszego kierowcę lub przez lawetę. Po naprawie samochód zostanie odstawiony przez wskazane przez Państwa miejscy lub może być odebrany na miejscu w serwisie.

Przeglądy okresowe.

To bardzo istotny czynnik aby zapewnić ciągłość pracy w każdym samochodzie. Zapewniamy kompleksowe przeglądy okresowe każdego auta w raz z podstawową wymianą części eksploatacyjnych takich jak klocki, tarcze, oleje czy filtry. Gwarantujemy również badanie techniczne w autoryzowanej stacji diagnostycznej.

Szybka naprawa samochodu.

Wiemy, że dla naszego klienta najważniejszy jest czas naprawy. Uszkodzony samochód, który nie jeździ nie zarabia dla firmy pieniędzy. Dlatego też dokładamy wszelkich starań aby naprawy w naszym serwisie nie trwały więcej niż 24 godziny a podstawowe usterki staramy się usuwać od ręki.

Wymiana opon.

Zapewniamy również naprawdę ogumienia oraz wymianę opon. Dla flotowych klientów naszego serwisu zapewniamy obsługę poza kolejnością na żądanie bez potrzeby wcześniejszego umawiania terminów. Jednak w sezonie letnim i zimowym, przy największym spiętrzeniu prac przy wymianie opon prosimy o potwierdzenie wcześniejszego przybycia.

 

Przegląd – Badanie techniczne.

Dla klientów naszego serwisu umożliwiamy wykonanie badania diagnostycznego samochodu. Przed dokonaniem przeglądu sami sprawdzamy dokładnie samochód i po dokonaniu ewentualnych naprawa gwarantujemy pozytywny efekt badania technicznego.

Wykonanie i pozycjonowanie strony Rankit.pl We have IT!