Cennik naprawy samochodu

Ceny przedstawione w poniższym cenniku napraw samochodów są cenami netto i zawierają podatek VAT 23%. Dokładamy wszelkich starań aby naprawa samochodu w naszym serwisie przebiegała szybko i bezproblemowo. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług. Nasz warsztat samochodowy mieści się na Woli przy Alei Prymasa Tysiąclecia 40 w Warszawie. Pracujemy w godzina 8:00 do 17:00. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego jak i odwiedzenia nas na miejscu. Uzyskają Państwo u nas szczegółową wycenę przed naprawą samochodu oraz informacje o przebiegu napraw.

 

 Przegląd okresowy  z wymianą oleju i filtrów silnikaod 246Specjalistyczny przegląd przed kupnem samochoduod 350
Wymiana rozrządu silnik 4 cyl od 467Wymiana rozrządu silnik 6 cyl Vod 738
Wymiana oleju 150Wymiana sprzęgła kompletnego od 850
Wymiana wachacza od 300Wymiana amortyzatora od 250
Wymiana klocków hamulcowych od 250 Wymiana końcówki drążka od 120 zł
Wymiana tarcz hamulcowych od 350Wymiana płynu hamulcowego od 220
Diagnostyka komputerowa 150Wymiana żarówki 100
Przełożenie opon z wyważeniem, cena zależna jest od rozmiaru opony. od 110 zł do 220Naprawa uszkodzonej opony80 zł

Przedstawione ceny zawierają podatek VAT 23%, Prezentowane ceny są aktualnymi cenami usług.

 

Auto naprawa

W naszym warsztacie wykonujemy kompleksową naprawę i serwis samochodów wszystkich marek. Zapewniamy szybką realizację i profesjonalną obsługę. Dysponujemy 6 stanowiskami naprawczymi i wykwalifikowanymi mechanikami, Świadczymy usługi naprawy samochodów zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych.

 

Automechanika warszawa

Nasz warsztat znajduje się na Woli przy al,. Prymasa Tysiąclecia 40. Zakres obsługi obejmuje całą warszawę. Dla osób mających problemy z dostarczeniem samochodu oferujemy możliwość odbioru i dostarczenia auta z miejsca zamieszkania bądź pracy. Jeżeli samochód jest uszkodzony i nie może sam jechać wyślemy po niego lawetę.

 

Cena zbieżności

W naszym warsztacie oferujemy profesjonalną geometrię zawieszenia. Gwarantujemy niską cenę zbieżności i szybkie terminy realizacji bez czekania w kolejkach. Zadzwoń i sprawdź nasza ofertę naprawy zawieszenia.

 

Cennik naprawy samochodu

W naszym cenniku znajdą Państwo zawsze aktualne informację o wysokości kosztów napraw samochodu. Nie wszystkie pozycje naprawy samochodu byliśmy w stanie wymienić, dlatego też zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu indywidualnej wyceny serwisu.

 

Dobry mechanik

Dlaczego my? dlaczego warto wybrać nasz serwis. Istniejemy już od 12 lat ciągle w tym samym miejscu. Świadczymy serwis dla tysięcy klientów indywidualnych jak również obsługujemy floty samochodów firmowych. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie klienta ponieważ wiemy, że klient, który będzie zadowolony z naprawy swojego samochodu poleci nasz warsztat kolejnym osobom. Kolejnym ważnym aspektem są użyte części. Staramy się nie używać tanich zamienników ponieważ zależy nam aby nasze naprawy samochodów były trwałe.

 

Ile kosztuje wymiana opon z wyważeniem

Cennik wymiany opon z wyważeniem jest podany powyżej. Gwarantujemy szybką i profesjonalna obsługę na cyfrowej maszynie do wywarzania kół. Również w razie potrzeby świadczymy pełen zakres wulkanizacji uszkodzonych opon.

 

Napełnienie klimatyzacji

W naszym serwisie możesz w pełni serwisować klimatyzację w swoim samochodzie. Począwszy od podstawowych czynności takich jak czyszczenie i napełnianie klimatyzacje, poprzez diagnozowanie i usuwanie usterek i nieszczelności instalacji klimatyzacji.

 

Naprawa klimatyzacji

Obejmuje pełną diagnostykę uszkodzonej klimatyzacji wraz z badaniem komputerowym o ile klimatyzacja samochodu jest w niego wyposażona. Gwarantujemy szybkie i sprawne uszczelnienie instalacji w przypadku wycieku czynnika chłodzącego a także wymianę uszkodzonych elementów na podzespołach oryginalnych lub dobrych zamiennikach. Decyzja oczywiście zależy od klienta.

 

Naprawa zawieszenia

Świadczymy kompleksowy zakres naprawy zawieszenia w samochodzie. Począwszy od prostych spraw z końcówkami drążków, wahaczami czy geometrią aż po całkowite wymiany zawieszenia nawet tych najbardziej skomplikowanych opartych o wielowahaczowe konstrukcję. W naszym warsztacie samochodowym mogą państwo również nabyć kompletne zawieszenia samochodowe jak i pojedyncze podzespoły.

 

Przeglądy okresowe

Każdy samochód w trakcie eksploatacji wymaga przeglądu okresowego. Gwarantujemy szczegółowe przeglądy i diagnostykę. W trakcie przeglądu za zgodą klienta możemy odrazu wymienić materiały eksploatacyjne takie jak wymiana oleju, okładzin hamulcowych czy zawieszenia. W część przeglądu okresowego wchodzi również kompleksowa diagnostyka komputerowa samochodu silnika oraz pozostałych modułów.

 

Serwis opon

Naprawiamy uszkodzone ogumienie wraz z komputerowym wyważeniem kół. Zapraszamy również na wymianę opon zimą i latem. W naszym serwisie mogą zamówić Państwo opony wszystkich marek wraz z wymianą na miejscu jeszcze tego samego dnia.

 

Wymiana akumulatora.

Wbrew pozorom akumulator w samochodzie to jeden z jego najważniejszych podzespołów. Bez akumulatora samochód nie będzie jeździł i warto dbać o jego dobrą kondycję zwłaszcza zimą. Jeżeli zdecydują się Państwo na zakup i wymianę akumulatoraw naszym serwisie, sama wymiana będzie bezpłatna.

 

Wymiana okładzin hamulcowych.

Szybko i kompleksowo, nawet w godzinę na miejscu bez potrzeby zostawiania samochodu. Na miejscu w naszym warsztacie samochodowym mogą Państwo nabyć wszelkiego rodzaju okładziny i tarcze hamulcowe do wszystkich marek samochodów.

 

Wymiana oleju

Decydując się na zakup oleju silnikowego w naszym warsztacie wymianę otrzymają Państwo gratis a także 15% zniżki na zakup filtra olejowego, który jest nieodzownym potrzebnym elementem podczas wymiany oleju. Bez nowego filtra oleju wymiana oleju nie przyniesie pożądanego efektu a silnik pozostanie brudny i źle smarowany.

 

Wymiana opon

W naszym warsztacie możesz szybko i bezproblemowo zamienić własne opony z zimowych na letnie i odwrotnie. Oferujemy krótkie terminy realizacji nawet od ręki oraz atrakcyjne stawki za wymianę opon.

 

Wymiana sprzęgła

Sprzęgło to element który przenosi moc silnika na koła. Jest bardzo istotnym elementem samochodu i warto aby było w dobrej kondycji. Zapewnia również odpowiednie przyspieszenie samochodu. Wymiana sprzęgła odbywa się u nas w mniej niż jeden dzień a wszystkie potrzebne  podzespoły można nabyć w naszym warsztacie samochodowym lub dostarczyć własne.

 

Jazda samochodem w Warszawie nie należy ani do łatwych ani też przyjemnych. Jednak nie ma wyjścia, chcąc dojechać do pracy, trzeba przedrzeć się przez korki, aby dotrzeć na miejsce. Jak wiadomo jazda w mieście powoduje szybsze zużycie wszystkich podzespołów, a także opon, czy konieczność znacznie intensywniejszej eksploatacji klimatyzacji, zwłaszcza w ciepłe dni, ale również zimą, gdy trzeba odszronić szybę.

Dlatego warto mieć na wyciągnięcie ręki sprawdzonego mechanika. Warszawa jest miastem, gdzie można znaleźć wiele warsztatów, ale należy wybrać taki auto serwis, który oferuje najwyższą jakość usług i tym należy się kierować decydując się na naprawę samochodu. Oczywiście należy też pamiętać o przeglądach okresowych.

Auto naprawa – przygotuj samochód do wakacji

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, zatem czas najwyższy pomyśleć o przygotowaniu samochodu do dalszej podróży. Na samym początku warto udać się do serwisu opon, gdzie można sprawdzić jaki jest ich stan, zarówno poziom ciśnienia, jak i stan bieżnika.

Zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym warto korzystać ze sprawdzonego serwisu wulkanizacji. Warszawa jest miastem, gdzie ze względu na spory ruch, a także roboty drogowe nie raz zdarza się złapanie gumy. Potrzebna jest wtedy sprawna wulkanizacja. Wola jest dzielnicą, gdzie można skorzystać z usług profesjonalistów, którzy przy wymianie opon pamiętają o ich odpowiednim wyważeniu.

Wulkanizacja Ochota to serwis, gdzie można liczyć na fachową poradę w zakresie doboru tzw. opon całorocznych, a także letnich i zimowych. Wymiana opon pozwala wszak na zapewnienie większego poziomu bezpieczeństwa i uniknięcie niebezpiecznego zdarzenia na drodze. Często przed dłużą podróżą decydujemy się na sprawdzenie stanu bądź nawet wymianę opon. Wola jest dzielnicą, gdzie mieszkańcy mogą liczyć na szybką i fachową poradę w tym zakresie. Oczywiście przed podróżą niejednokrotnie konieczna jest również naprawa samochodu. Wola to miejsce, gdzie warto skorzystać z usług dobrego mechanika, gdyż ceny usług nie są tutaj nadmiernie windowane.

Cennik naprawy samochodu jest ogólnodostępny, a w przypadku bardziej skomplikowanych napraw mechanik zawsze sporządza kosztorys. Przed wyjazdem na wakacje koniecznie trzeba skontrolować stan płynów samochodowych. Konieczna może być wymiana olejów i filtrów w klimatyzacji. Wymiana oleju jest konieczna także okresowo, np. w zimie.

Płyny samochodowe muszą być dostosowane do silnika, a także podzespołów, ale również do warunków, w jakich są one użytkowane. Dlatego w przypadku skrajnych warunków atmosferycznych i garażowania samochodu na zewnątrz warto decydować się na regularną wymianę oleju. Warszawa jest miastem, gdzie dobry mechanik dopasuje odpowiedniej jakości oleje do twojego samochodu.

Serwis samochodowy Wola – kompleksowy serwis klimatyzacji

Zwłaszcza w sezonie letnim klimatyzacja w samochodzie jest intensywnie eksploatowana. Na szczęście do dyspozycji mamy warsztat na Woli. Tutaj możemy zadbać o kontrolę stanu naszej klimatyzacji. Auto serwis oferuje zarówno naprawę klimatyzacji, jak i napełnienie klimatyzacji.

Kiedy wydobywają się z niej nieprzyjemne zapachy to znak, że kończy się czynnik chłodzący, a także trzeba przeczyścić klimatyzację. Taki zabieg konieczny jest przynajmniej raz do roku, a w przypadku intensywnej eksploatacji klimatyzacji nawet częściej. Warto zauważyć, że zaniedbanie klimatyzacji prowadzi nie tylko do jej awarii, ale również do nawiewania do samochodu powietrza pełnego bakterii i alergenów, powodujących przykre dolegliwości np. bóle głowy.

Automechanika Warszawa – kompleksowe usługi powypadkowe

Wypadki chodzą po ludziach, a wzmożony ruch w Warszawie sprzyja wielu stłuczkom i kolizjom. Dlatego dobrze jeśli w bliskiej odległości znajduje się sprawdzony serwis samochodowy. Stłuczki, a także nieostrożna jazda często powodują konieczność naprawy zawieszenia.

Dzięki odpowiedniemu wyposażeniu mechanicy z warsztatu samochodowego na Woli od razu mogą sprawdzić stan zawieszenia i wymienić potrzebne elementy i podzespoły. Wymiana okładzin hamulcowych jest konieczna jeśli stare zaczynają się kruszyć. Oczywiście konieczne jest zastosowanie okładzin z mocnego i trwałego materiału. Mechanik, który nie oszczędza na częściach samochodowych czasem oferuje niektóre usługi nieco drożej, jednak mamy tu gwarancję, że naprawa będzie trwała i po kilku miesiącach, czy roku nie będzie trzeba wracać do warsztatu na kolejną wymianę.

Jazda w mieście powoduje częste awarie sprzęgła i wbrew pozorom nie dotyczą one jedynie niedoświadczonych kierowców. Wtedy może być konieczna wymiana sprzęgła. Warsztat samochodowy na Woli to także miejsce, gdzie możliwa jest wymiana akumulatora. Cena zależna jest od jego rodzaju, gdyż musi być odpowiednio dopasowany do modelu i marki samochodu. Awaria akumulatora to jedna z najczęstszych awarii w samochodzie. Nie zawsze możliwe jest naładowanie go przy pomocy innego samochodu i kabli do ładowania. Czasem zdarza się, że akumulator zamarznie i konieczne jest jego wymontowanie, ogrzanie, a dopiero potem zamontowanie i naładowanie.

Nie zawsze jest to możliwe ze względu na rozbudowaną elektronikę w nowszych modelach samochodu. Dlatego konieczne jest skorzystanie z usług profesjonalnego serwisu samochodowego, dla którego demontaż akumulatora nie stanowi problemu. Oczywiście czasem jedyną możliwością jest jego wymiana zwłaszcza, jeśli pogięte są cele i uszkodzenia są nieodwracalne. Ze względu na stosowany elektrolit próba wskrzeszenia akumulatora na własną rękę może być skrajnie niebezpieczna. Dlatego taką pracę należy powierzyć sprawdzonym mechanikom, którzy wykonali już wiele podobnych regeneracji i napraw.

Niezależnie od potrzeb, czy to dokonania przeglądu, czy też wykonania naprawy samochodu warto oddać go do sprawdzonego serwisu samochodowego. Będąc stałym klientem można liczyć na atrakcyjne rabaty i koszty niższe niż te zawarte w cenniku serwisu samochodowego. Dzięki wybraniu dobrego mechanika, polecanego przez innych kierowców, w przypadku bardziej skomplikowanych napraw można liczyć na rzetelne ich wykonanie, bez stosowania tanich chińskich zamienników.

 

Ostatnia aktualizacja 2020 r.