Automax to firma z wieloletnim doświadczeniem w naprawie samochodów, nasz autoserwis mieści się przy Alei Prymasa 1000-lecia 40 w Warszawie.  Pasja i zaangażowanie do naszego zawodu pozwalają nam na codzienne podnoszenie swoich kwalifikacji oraz oferowanie coraz to wyższych standardów naszym klientom.

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi usługi takie jak wymiana oleju i płynów eksploatacyjnych, naprawy zawieszenia i hamulców, wymiana sprzęgieł i rozrządu, wymiana opon, a dzięki wykorzystaniu diagnostyki komputerowej potrafimy zlokalizować i naprawić nawet najbardziej skomplikowane usterki silnika. Nasz autoserwis otwarty jest od Poniedziałku do Piątku w godzinach 8:00 – 17:00. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej siedziby i powierzenia własnych samochodów. Gwarantujemy profesjonalną i fachową naprawę.

DLACZEGO MY

 • Gwarantujemy profesjonalne i indywidualne podejście
 • Praca to nasza pasja, dlatego ciągle podnosimy nasze kwalifikacje
 • Posiadamy wieloletnie doświadczenie w naprawie samochodów różnych marek
 • Dobrze naprawiony samochód i zadowolony klient to priorytet naszej pracy
 • Nasze ceny są niewygórowane i konkurencyjne
wymiana opon
%
ZADOWOLONYCH KLIENTÓW
NAPRAWIONYCH SAMOCHODÓW DZIENNIE
WYMIAN OPON W CIĄGU ROKU
WYMIAN OLEJU ROCZNIE
 • "Firma Autoserwis Automax wykonałą naprawę hamulców w moim samochodzie (audi a5), zlecenie było o tyle kłopotliwe, że wcześniej realizowała je inna konkurencyjna firma, która złożyła wszystko nie tak jak trzeba i użyła nieoryginalnych części. Na szczęście ekipa Automax sobie z tym poradziła i auto hamuje jak należy."

  Jarosław Grzybicki
 • "Ciągłe problemy ze sprzęgłem nie pozwalały mi na bezpieczną i komfortową jazdę moim Fiatem Bravo. Na szczeście trafiłem do profesjonalistów z Automax i wszystko zostało naprawione najwidoczniej zgodnie ze sztuką, ponieważ samochód od 3 miesięcy po wizycie w serwisie pracuje dobrze i bezawaryjnie."

  Władysław Ogieło
 • "Problemy z zawieszeniem w mojej poczciwej Skodzie zaczęły się już jakiś czas temu, na szczęście zleciłem naprawę Automax i naprawa przebiegła szybko i sprawnie. Zawieszenie juz jest w porządku. Zapłaciłem niewielkie pieniądze jak na jakość usługi, którą zapewniła firma."

  Patryk Okońsk
Ostatnia aktualizacja 2020 r.