Geometria

Cyfrowa Geometria kół Warszawa – od 150 zł brutto

Nowoczesne urządzenie do cyfrowego pomiaru geometrii firmy Hofmann, z oprogramowaniem Pro42 Gold, dedykowane do wykonania precyzyjnych pomiarów geometrii kół 3D XD. Nowoczesna geometria dla Państwa komfortu.

Naciśnij, aby zadzwonić +48 504 791 931

Kamery przemysłowe czytające o wysokiej czułości typu XD przyspieszają proces i dokładność pomiaru. System pozycjonowania i geometrii kół firmy Hofmann to aktualnie najnowsze i najbardziej precyzyjne urządzenie do ustawiania zawieszania samochodów wszystkich marek. Świetnie sprawdza się przy geometrii aut sportowych jak i zwykłych samochodów miejskich.

Nasz wykwalifikowany personel zadba aby geometria w Państwa samochodzie była idealna co ma znaczący wpływ nie tylko na komfort jazdy ale także na trwałość ogumienia w Państwa samochodzie.

 


 

Geometria kół – stanowisko

Geometria

Zapraszamy do naszego warsztatu zlokalizowanego na Warszawskiej Woli przy Alei Prymasa Tysiąclecia 40. Dysponujemy 6 stanowiskami serwisowymi oraz strefą klienta. Nasz warsztat jest do Państwa dyspozycji od godziny 8:00 do godziny 17:00. W celu umówienia geometrii kół prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerem wskazanym na górze strony. Geometria kół na najwyższym poziomie.

Naciśnij, aby zadzwonić +48 504 791 931

Na wszystkie nasze usługi udzielamy gwarancji. Zapewniamy, krótki czas oczekiwania i szybkie terminy realizacji zleceń. Dysponujemy wykwalifikowaną i przeszkoloną kadrą pracowników.

 


Geometria

–  kompensacje bicia koła poprzez przetaczanie
–  pomiary zbieżności, kąta wyprzedzenia, kąta
–  pochylenia, kąta max skrętu kół
–  Ez Toe pomiar zbieżności przy skręconych kołach
–  pomiar krzywej zbieżności (wymóg VW)
–  pomiar pochylenia koła przy zbieżności 0˚ (wymóg MB)
–  pomiar podstawowych wymiarów zawieszenia
–  procedura szybkiego pomiaru i regulacji
–  możliwość ustawienia własnych procedur pomiarowych
– automatyczny pomiar wysokości zawieszenia
– procedury pomiarowe zgodne z OEM (wymogi producenta)
– zaawansowany pomiar zawieszenia z przekątnymi pojazdu
– pomiar promieni toczonych kół
– możliwość pomiarów i regulacji przy zdjętych koł

 


Ustawienie zbieżności Warszawa w serwisie Auto Max – zaufaj naszym doświadczony specjalistom

Ustawienie zbieżności to usługa, którą warto powierzyć doświadczonym specjalistom. Dbanie o zbieżność kół jest niezbędne dla zachowania prawidłowej eksploatacji pojazdu i zapobiegania nadmiernemu zużyciu opon. Regularna regulacja stawień kół pozwala utrzymać układ kierowniczy w idealnym położeniu oraz minimalizuje ryzyko zużycia opon. Dlatego warto skorzystać z usług naszego warsztatu samochodowego, gdzie doświadczeni mechanicy zajmą się ustawieniem kół z najwyższą precyzją.

Naciśnij, aby zadzwonić +48 504 791 931

Jeśli zauważysz nawet minimalne odchylenie pochylenia koła, niezwłocznie zgłoś się do nas, aby sprawdzić i skorygować ustawienia kół. Geometria kół w Automax  jest przeprowadzana  przy użyciu nowoczesnych technologii, takich jak geometria 3D czy komputerowa geometria kół.

Cennik ustawień kół może się różnić w zależności od parametrów położenia kół względem siebie oraz zużycia opon.

 

AutoMax, al. Prymasa Tysiąclecia 40, 01-242 Warszawa,
tel. +48 504 791 931, email: info@automax.warszawa.pl

Ostatnia aktualizacja 2020 r.