Zapraszamy do skorzystania z naszych promocji. Oferta promocyjna dostępna jest czasowo i może uleć zmianie w zależności od pory roku i oferowanego asortymentu. Jeżeli chcesz poznać więcej naszych promocji lub wycenić naprawę skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

 

 Zapraszamy do letniej promocji wymiany opon. Przy zmianie opon w naszym warsztacie  oferujemy przegląd podwozia gratis. W skład przeglądu wchodzą : kontrola zawieszenia, kontrola tarcz i klocków hamulcowych, kontrola układu wydechowego oraz stan szczelności silnika i układów pomocniczych.
 Jeżeli kupisz w naszym warsztacie olej silnikowy, wymianę otrzymasz gratis oraz 15% rabatu na filtr oleju. Zapewniamy oleje najwyższej klasy, mineralne / pół sysntetyczne / syntetyczne oraz do silników sportowych.
 Nasz serwis wykonuje profesjonalną diagnostykę komputerową wszystkich marek samochodów. Jeżeli zdecydujesz się na usunięcie usterek podczas diagnostyki w naszym warsztacie, usługę kasowania błędów i pełnej diagnostyki komputerowej otrzymujesz gratis.
 Oferujemy kompleksową wymianę zawieszania dla wszystkich marek samochodów. Jeżeli zdecydujesz się na wymianę całego lub części zawieszenia wraz z naszymi materiałami całość usługi zostanie objęta 15% rabatem. Dodatkowo wykonamy pełną geometrię kół w cenie 99 zł
 Jeżeli twój samochód uległ awarii na terenie Warszawy zabierzemy go lawetą do warsztatu tylko za 250 zł o ile zdecydujesz się na usunięcie usterki, która spowodowała potrzebę holowania samochodu. Jeżeli zdarzenie miało miejsce poza Warszawą oferujemy wysoce konkurencyjne stawki za holowanie do warsztatu.

 Potrzebujesz więcej informacji.
Zadzwoń lub napisz tel: 504 791 931, info@automax.warszawa.pl

 

Ostatnia aktualizacja 2020 r.