Diagnostyka silnika 2

Diagnostyka komputerowa Warszawa

Jeśli jesteś właścicielem samochodu, który wyjechał z polskiego salonu po 1 stycznia 2002 roku, z całą pewnością jest on wyposażony w elektroniczny układ sterujący pracą podzespołów. Mechanizm ten jest niezwykle przydatny, ponieważ ułatwia nam eksploatację auta.

Naciśnij, aby zadzwonić +48 504 791 931

Co więcej, dzięki niemu możliwe jest wykonanie wnikliwej diagnostyki komputerowej samochodu. Warszawa może poszczycić się wieloma serwisami, w których wykonywany jest ów przegląd. Do jednych z nich należy rekomendowany przez Klientów Automax, który znajdziecie przy Alei Prymasa 1000-lecia 40.

Co zyskujemy dzięki diagnostyce komputerowej samochodu?

Przede wszystkim, wiemy ile wynosi średnie spalanie samochodu, jaki jest limit kilometrowy naszej rezerwy, czy jakie mamy ciśnienie w oponach. Co więcej, komputer pokładowy gromadzi w swojej pamięci wszelkie usterki i błędy. Doświadczony serwisant naszego warsztatu, przy pomocy złącza OBD, które masz w swoim aucie, podłącza je do zewnętrznego komputera.

Naciśnij, aby zadzwonić +48 504 791 931

Dzięki temu, jest w stanie odczytać zapis usterek, których Ty mogłeś nie zaobserwować. Należy do niej m.in. zbyt mała mieszanka paliwowo-powietrzna, za której skład odpowiedzialna jest sonda lambda. Co więcej, spora część modeli wymaga odnotowania w pamięci komputera faktu wymiany oleju w silniku. Ów wymiana nie zostanie zaliczona przez komputer, który odnotuje, że silnik pracuje niepoprawnie. Niestety takie zaniedbanie pociągnie za sobą szereg błędów w elektronice, co w efekcie może przełożyć się na jej uszkodzenie bądź brak możliwości uruchomienia auta.

Kiedy kupujesz używany samochód

Kolejnym dużym atutem diagnostyki komputerowej samochodu jest możliwość zlokalizowania większości usterek. Jest to szczególnie istotne z punktu widzenia osób decydujących się na zakup auta używanego. Wystarczy odwiedzić nasz serwis wraz ze sprzedawcą.

Naciśnij, aby zadzwonić +48 504 791 931

My podłączymy OBM do laptopa i już po kilku minutach, będziesz wiedział, jaki jest stan techniczny samochodu. Nie kupuj kota w worku! Inwestycja w diagnostykę nie kosztuje Cię dużo, za to masz pewność, że samochód, który chcesz kupić jest niezawodny, lub też wykryjemy w nim rzeczy, które zakłócają jego sprawne funkcjonowanie.

Cennik diagnostyka komputerowa Warszawa

Podłączenie komputera diagnostycznego z kasowanie błędów100 zł
Diagnostyka komputerowa z poszukiwanie usterki silnik benzynaod 220 zł
Diagnostyka komputerowa z poszukiwaniem usterki silnik dieselod 300 zł
Ostatnia aktualizacja 2020 r.